Chauncey Gardner-Johnson Womens Jersey  Про нас | Интернет магазин полуприцепов -semitrailers

Про нас

работник

Радий вітати Вас!

Від імені всього дружнього колективу компанії Semitrailers, щиро радий вітати Вас на нашому новому сайті! Двері компанії завжди відкриті (заходьте на сайт, приїжджайте в офіс, телефонуйте, пишіть, питайте)! Ми будемо раді надати Вам всебічну допомогу і запропонувати свої послуги!

Наш колектив - це згуртована і дружна команда однодумців і професіоналів, яких відрізняє високий ступінь відповідальності і сумлінність при підході до спільної справи.

Керівник Александр Прокопенко

Вітаю!
Компанія Semitrailers преставляє тільки передові Імена заводів виробників, чия продукція відповідає динаміці постійно зростаючих вимог ринку комерційної техніки.

Наша команда завжди за індивідуальний клієнто-орієнтований підхід до шановних замовників і ділових партнерів. Цінуємо Вашу довіру, завжди докладаємо максимум зусиль, залишаючи за собою право на репутацію чесного і сумлінного постачальника до якого хочеться повертатися!

Наше завдання - "Завжди професійний і чуйний підхід до Ваших потреб».

Керівник Андрій Чекменьов

работник
работник

Шановні пані та панове!

Наш відділ, в процесі створення креативних продуктів, стежить за динамічним розвитком компанії, освоєнням нових проектів, забезпечуючи повним комплексом якісних рекламних послуг, що відповідають сучасному рівню ринку.

Розробляємо, аналізуємо, пропонуємо креативні рішення! Завжди раді новим зустрічам і знайомствам!

Керівник Ольга Істоміна

Радий вітати Вас!

Semitrailers завжди відкрита для співпраці і спілкування з Зарубіжними країнами з питань експортних операцій.

Уважність, відповідальність і комунікабельність! Професійний підхід до переговорів і знання мов, завжди допоможуть з легкістю встановити довірчі відносини і налагодити взаємовигідне продуктивне спілкування!

Начальник відділу ЗЕД, Петер Апостолів

работник
Jace Sternberger Authentic Jersey